Son Eklenenler:
The Good Place 2.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir The Good Place 2.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (2010) 2. Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) Tek Link indir Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (2010) 2. Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) Tek Link indir Tüm Bölümler Brooklyn Nine-Nine 5.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Brooklyn Nine-Nine 5.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler Brooklyn Nine-Nine (2013) 4. Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublaj (1080p WEB-DL) Tek Link indir Brooklyn Nine-Nine (2013) 4. Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublaj (1080p WEB-DL) Tek Link indir Tüm Bölümler Street Food: Latin America 1.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Street Food: Latin America 1.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler Brooklyn Nine-Nine 3.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Brooklyn Nine-Nine 3.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler Brooklyn Nine-Nine 2.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Brooklyn Nine-Nine 2.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler Tribes of Europa 1.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tribes of Europa 1.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler Glow 1.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Glow 1.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler Frontier 3.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Frontier 3.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler Seal Team 3.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Seal Team 3.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler Pac-Man ve Hayalet Maceraları - Pac-Man and the Ghostly Adventures 2.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Pac-Man ve Hayalet Maceraları - Pac-Man and the Ghostly Adventures 2.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler Penny Dreadful: City of Angels 1.Sezon Tüm Bölümler (1080p BluRay) DUAL Türkçe Dublaj indir Penny Dreadful: City of Angels 1.Sezon Tüm Bölümler (1080p BluRay) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler Frontier 2.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Frontier 2.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler Pac-Man ve Hayalet Maceraları - Pac-Man and the Ghostly Adventures 1.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Pac-Man ve Hayalet Maceraları - Pac-Man and the Ghostly Adventures 1.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler Frontier 1.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Frontier 1.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir Tüm Bölümler
» Belgeseller
Street Food: Latin America 1.Sezon Tüm Bölümler (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir
0
/ Görüntüleme:  61 / Yorumlar: 2

Yıl:2020
Tür:Belgesel
Oyuncular:Marsia Taha
Link: Turbobit, Uptobox, Mega.nz, Multiup, Google Drive
En yeni bölüm Latin Amerika'daki altı ülkeye seyahat edecek ve Meksika, Oaxaca'nın canlı sokak yemeği kültürünü keşfedecek; Salvador, Brezilya; Buenos Aires, Arjantin; Lima, Peru; Bogota Kolombiya; ve La Paz, Bolivya.
Wild Wild Country (2018) 1. Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublaj (1080p WEB-DL) Tek Link indir
0
/ Görüntüleme:  431 / Yorumlar: 9

Yıl:2018
Tür:Belgesel, Suç
Oyuncular:Osho, Ma Anand Sheela, George Meredith, Jon Bowerman, Kelly McGreer, Rosemary McGreer, John Silvertooth, Jane Stork, Ma Prem Sunshine, Philip Toelkes
Link: Turbobit, Uptobox, Mega.nz, Multiup, Google Drive
Tartışmalı bir tarikat lideri, Oregon çölünde ütopik bir kent kurar. Ancak yerel halkla yaşanan sürtüşme ulusal çapta bir skandala dönüşür.
Age of Samurai: Battle for Japan 1. Sezon Tüm Bölümler (1080p NF WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj Belgesel indir
0
/ Görüntüleme:  122 / Yorumlar: 4

Yıl:2021–
Tür:Belgesel, Tarih, Savaş
Oyuncular:Hiro Kanagawa, Masami Kosaka, Hayate Masao, Masayoshi Haneda, Hideaki Itô, Wilfred Lee, Umi Bielmann, Seiji Hino, Elina Miyake Jackson, Ryota Kaneko
Link: Turbobit, Uptobox, Mega.nz, Multiup, Google Drive
Savaşın pençesindeki 16. yüzyıl feodal Japonyasının çalkantılı tarihini ve iktidar mücadelelerini aksiyon dolu canlandırmalar ve uzman yorumları eşliğinde keşfedin.
Gezegenimiz - Our Planet Mini Dizi Tüm Bölümler (1080p NF WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj Belgesel indir
0
/ Görüntüleme:  1 572 / Yorumlar: 5

Yıl:2019
Tür:Belgesel
Oyuncular:David Attenborough
Link: Turbobit, Uptobox, Mega.nz, Multiup, Google Drive
Sir David Attenboroughun anlatıcısı olduğu, ödüllü dizi Planet Earthün yaratıcılarının imzasını taşıyan bu sekiz bölümlük dizi, doğal dünyamızın eşsiz ve değerli mucizelerini keşfe çıkacak. Our Planet, Dünya Doğayı Koruma Vakfı ile birlikte hazırlandı. Çarpıcı çekimleri ve teknolojiyi, daha önce hiç filme alınmamış benzersiz bir bakış açışıyla bir araya getiren belgeselin merkezinde, gezegenin geriye kalan vahşi yaşam alanları ve burada yaşayan hayvanlar var. Dünyanın tüm kıtalarına yayılan 50 ülkede, 600ün üzerinde ekip üyesinin üç bin beş yüz günden uzun bir süre boyunca çekim yapması sonucunda dört yılda tamamlanan bu iddialı proje, Kuzey Kutbunun uzak ve vahşi doğasından okyanusların gizemli derinliklerine, Afrikanın uçsuz bucaksız topraklarından Güney Amerikanın çeşitli türleri barındıran ormanlarına kadar dünyanın dört bir yanındaki zengin habitat çeşitliliğine odaklanacak.
BBC Afrika - Africa Mini Dizi Tüm Bölümler (1080p BluRay) DUAL Türkçe Dublaj Belgesel indir
0
/ Görüntüleme:  624 / Yorumlar: 7

Yıl:2013
Tür:Belgesel
Oyuncular:David Attenborough, Simon Blakeney
Link: Turbobit, Uptobox, Mega.nz, Multiup, Google Drive
Beş bölümlük doğa dizisi günlükleri, yeryüzünün en farklı hayvanlarına yuva olan Afrika kıtasında hayatta kalmaya dair büyüleyici hikayeler anlatıyor.6. bölümde ise Afrika vahşi yaşamını tehdit eden sorunlar ve onların çözümü için uğraşan gönüllüler anlatılıyor.
David Attenborough: Gezegenimizden Bir Yaşam - David Attenborough: A Life on Our Planet 2020 (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir
0
/ Görüntüleme:  80 / Yorumlar: 0

Yıl:2020
Tür:Belgesel, Biyografi
Oyuncular:David Attenborough, Max Hughes
Link: Turbobit, Uptobox, Mega.nz, Multiup, Google Drive
David Attenborough: Gezegenimizden Bir Yaşam adlı bu benzersiz belgesel filmde ünlü doğa bilimci, hayatındaki dönüm noktalarına ve tanık olduğu yıkıcı değişimlere dair düşüncelerini paylaşıyor. 4 Ekim 2020de Netflixte yayınlanacak olan film, gezegenimizdeki yaşamın karşı karşıya olduğu en büyük zorluklardan bazılarını ele alarak bir ömürlük süre içinde yaşanan küresel doğa kaybının anlık bir görüntüsünü sunuyor. Bununla birlikte Attenborough, gezegenimizi felaketten kurtarmaya yardımcı olacak çözümleri açıklarken gelecek kuşaklara umut dolu, güçlü bir mesaj da veriliyor.
Kadın - Woman 2019 (1080p WEB-DL) DUAL Türkçe Dublaj indir
0
/ Görüntüleme:  57 / Yorumlar: 0

Yıl:2019
Tür:Belgesel
Oyuncular:Norma Bastidas, Gabriela Melgoza, Shantel Nasir, Aleksandra Orbeck-Nilssen, Virginie Raisson
Link: Turbobit, Uptobox, Mega.nz, Multiup, Google Drive
Bu proje annelik, eğitim, evlilik, ekonomik bağımsızlık, regl ve cinsellik gibi konulara değiniyor. Film boyunca kadınların seslerini, bu zamana kadar hiç duymadığınız şekilde duyacaksınız.Birebir görüşmelerden oluşan film; devlet başkanlarından güzellik kraliçelerine, otobüs şoförlerinden uzak köylerdeki çiftçilere, birbirinden çok farklı yüzlerce kadının ifadelerini bir araya getirerek, günümüz dünyasında “kadın olmanın” kapsamlı bir tasvirini yapıyor. Konuşmalar arasında kadınları gündelik yaşamlarında tek başlarına veya binlercesinin bir araya geldiği büyük topluluklar içinde görmek, hikâyeyi görsel olarak daha da genişletiyor.Yönetmenler projenin yaratım sürecinde başka sanatçılarla da işbirliği yaptı: Kadınların kendi bedenleriyle olan ilişkileri gibi konuları keşfeden fotoğrafçı Peter Lindbergh ya da kadınların hayattaki gücü ve yeterliliklerini, simgelerle yüklü bir dansla gösteren Bandaloop Collective dansçıları gibi.
Cuba and the Cameraman - Küba ve Kameraman (2017) Türkçe Dublaj (1080p WEB-DL) Tek Link indir
0
/ Görüntüleme:  930 / Yorumlar: 2

Yıl:2017
Tür:Belgesel
Oyuncular:
Link: Turbobit, Uptobox, Mega.nz, Multiup, Google Drive
1970'lerin başındaki temkinli iyimserlikten, Sovyetler Birliği'nin çöküşü ve 2016'da Fidel Castro'nun ölümünden sonraki üzücü 1990'lara kadar 45 yıl boyunca üç mücadele eden aile için Küba'da yaşam.
Çukurova Ateşi 2020 (1080p WEBRip) Yerli Belgesel indir
0
/ Görüntüleme:  95 / Yorumlar: 2

Yıl:2020
Tür:Belgesel, Spor
Oyuncular:
Link: Turbobit, Uptobox, Mega.nz, Multiup, Google Drive
RNZ Medya Grup tarafından hazırlanan 6 bölümlük 'Anadolu'nun Futbol Efsaneleri' belgesel serisinin üçüncü bölümü 'Çukurova Ateşi', Vodafone TV'de izleyicilerle buluştu. Yönetmenliğini İlker Durmuş’un üstlendiği, spor spikeri Sabri Ugan'ın seslendirdiği belgeselde, futbol dünyasının en büyük derbilerinden biri olan Adana Demirspor-Adanaspor rekabetinin nasıl doğduğu anlatılıyor. Belgeselde, Adana Demirspor ve Adanaspor'un efsanevi futbolcuları, yöneticileri ve tribündeki kahramanları anlatılırken, izleyicilere bu büyük mücadeleye her yönüyle tanık olma fırsatı sunuluyor.
La marche de l'empereur - İmparatorun Yolculuğu (2005) Türkçe Dublaj (1080p BluRay) Tek Link indir
0
/ Görüntüleme:  614 / Yorumlar: 1

Yıl:2005
Tür:Belgesel, Aile
Oyuncular:Charles Berling, Romane Bohringer, Jules Sitruk, Morgan Freeman, Amitabh Bachchan, Jose Coronado, Sky du Mont, Gösta Ekman, Fiorello, Sofie Gråbøl
Link: Turbobit, Uptobox, Mega.nz, Multiup, Google Drive
Vahşi yaşam belgeselleri ile ün yapan ödüllü belgeselci, fotoğrafçı ve kameraman Luc Jacquet, Antarktikanın buz çöllerinde, dünyanın barınılması en güç bölgesinde İmparator Penguenlerin peşine düşüyor...